Międzynarodowe usługi pogrzebowe, transport zwłok do Polski - CHARON 

Tel. 918854737, 508692713 (CAŁODOBOWO) 

 Email biuro@funeral.com.pl

Ekshumacja z zagranicy - Ekshumacja z obcego Państwa - Ekshumacja Międzynarodowa

Ekshumacja z obcego Państwa | Ekshumacja z zagranicy | Ekshumacja Międzynarodowa

 Nasza firma świadczy międzynarodowe usługi pogrzebowe, co oznacza, że zajmujemy się sprowadzaniem oraz ekshumacją zwłok z zagranicy. Posiadamy doświadczenie w tej materii i zdajemy sobie sprawę z tego, że procedura w tym przypadku jest złożona i skomplikowana. Wiąże się to z przepisami prawa, jakie obowiązują w kraju, gdzie będzie ekshumowany zmarły. Prosimy więc o kontakt, gdyż przykładowo transport i ekshumacja zwłok z Anglii będą regulowane innymi normami prawnymi niż transport i ekshumacja zwłok z Niemiec.

Gwarantujemy, że każde zapytanie od naszych Klientów traktujemy indywidualnie, a przewóz zmarłej Ci bliskiej osoby do Polski odbędzie się sprawnie oraz z należytym szacunkiem. Chcąc sprostać wszelkim oczekiwaniom, na początku prosimy o podanie danych niezbędnych do sporządzenia oferty. Pozwoli nam to przygotować akceptowalną i dogodną propozycję.

Jeśli jesteś zainteresowany ekshumacją oraz przewozem zwłok krewnego z obcego państwa do Polski lub nasuwa Ci się wiele pytań, prosimy o kontakt pod wskazane numery telefonów. Zapraszamy także do naszego biura.

 

 
tel. 508 692 713
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 

Eksumacja z zagranicy - Ekshumacja z obcego Państwa do Polski - Ekshumacja międzynarodowa