Międzynarodowe usługi pogrzebowe, transport zwłok do Polski - CHARON 

Tel. 918854737, 508692713 (CAŁODOBOWO) 

 Email biuro@funeral.com.pl

Transport zwłok z zagranicy - Sprowadzenie zwłok z zagranicy - Transport zwłok - Transport zmarłych

Transport zwłok z zagranicy

Przewozy międzynarodowe zwłok– CHARON

Prowadząc od lat firmę Charon, organizujemy przewóz zmarłego do Polski z dowolnego kierunku na całym świecie. Mamy duże doświadczenie, które jest niezbędne w międzynarodowym transporcie zwłok i prochów.

 

Dzięki szerokiej wiedzy, rzetelności, a także indywidualnemu podejściu do Klienta jesteśmy w stanie sprowadzić ciało z każdego państwa. Jako profesjonalne przedsiębiorstwo o uznanej renomie, nasze działania opieramy na szeroko zakrojonej współpracy zagranicznej. Mamy swoich współpracowników w wielu krajach, w tym głównie w Wielkiej Brytanii (w tym w Anglii czy Irlandii), Szwecji i Norwegii. Od kilku lat przewóz zwłok z zagranicy jest łatwiejszy dzięki otwarciu granic RP, a rozwój turystyki oraz kontaktów między krajami pozwala na znajdowanie ułatwień w tej dziedzinie. Mimo tego, sprowadzenie zwłok z zagranicy związane jest z koniecznością wypełnieniem szeregu przepisów. Procedura transportu trumny lub urny z zagranicy nadal jest niezwykle czasochłonna i skomplikowana.

 

Firma Charon gwarantuje pomoc w najbardziej tragicznych sytuacjach losowych oraz transporcie zwłok z zagranicy. Świadczymy usługi pogrzebowe obejmujące cały świat. Dzięki znajomości procedur i przepisów obowiązujących w poszczególnych państwach, a także poszanowaniu zwyczajów i różnic kulturowych, jesteśmy w stanie zrealizować nawet najtrudniejsze zadanie.

Transport zwłok z zagranicy - Transport zmarłych z zagranicy- Sprowadzenie zwłok z zagranicy - Transport zwłok - Transport zmarłych